Atmosféra bude fantastická, teší sa na zápas Nemka Kerberová

Pridal admin - 05.2.14 • Sekcia : Tenis, Šport

BRATISLAVA 5. februára (WEBNOVINY) – Dvojnásobná grandslamová semifinalistka Angelique Kerberová si pochvaľuje Aegon arénu NTC v Bratislave, dejisko víkendového stretnutia Slovensko – Nemecko vo štvrťfinálovom 1. kole svetovej skupiny Pohára federácie 2014 tenisových reprezentačných družstiev žien. "Hala sa mi fakt pozdáva. Na kurte som sa okamžite cítila dobre, už môj pondelňajší prvý tréning bol super. Keď [...]

Atmosféra bude fantastická, teší sa na zápas Nemka Kerberová

BRATISLAVA 5. februára (WEBNOVINY) – Dvojnásobná grandslamová semifinalistka Angelique Kerberová si pochvaľuje Aegon arénu NTC v Bratislave, dejisko víkendového stretnutia Slovensko – Nemecko vo štvrťfinálovom 1. kole svetovej skupiny Pohára federácie 2014 tenisových reprezentačných družstiev žien.

"Hala sa mi fakt pozdáva. Na kurte som sa okamžite cítila dobre, už môj pondelňajší prvý tréning bol super. Keď sa hľadisko naplní na samotný zápas, zažijeme fantastickú atmosféru," predznamenala v blogu pre portál Tennis.de 26-ročná ľavoruká 9. hráčka svetového rebríčka WTA, ktorá si ako sídlo uvádza Puszczykowo v Poľsku.

Brémska rodáčka Kerberová prekonala v januári v Sydney neskoršiu finalistku vrcholných melbournských Australian Open Dominiku Cibulkovú. Pri vzájomnej bilancii 0:4 to bolo v kontexte terajšieho súboja príjemné povzbudenie: "Dúfam, že mi to pomôže."

Kerberová minulý týždeň bola vo štvrťfinále v Paríži, prehrala v tajbrejku tretieho setu s Ruskou Anastasiou Pavľučenkovovou, ktorá napokon získala titul. Jednotka nemeckého kádra teraz očakáva porovnateľne vyrovnané dianie: "Už sa veľmi teším, určite to bude napínavé. Šance vidím 50:50, máme však kvalitný tím a – pochopiteľne – dúfame, že to bude mať víťazný koniec pre nás!"


  

Kľúčové slová :viac

viac

+ Najnovšie správy »

Kľúčové slová