V Lote padol jackpot, Slovensko má nového milionára

Pridal admin - 29.9.13 • Sekcia : Lotérie, Šport

Šťastný výherca, ktorý podal stávku cez SMS, vložil do hry necelých osem eur, vyhral takmer tri milióny eur.

V Lote padol jackpot, Slovensko má nového milionára

Odporúčame aj:

Vyžrebované čísla hier KENO 10, Loto a Joker – 29. septembraBRATISLAVA 29. septembra (WEBNOVINY) – Neuveriteľné šťastie mal v nedeľnom žrebovaní hry LOTO jeden z jej hráčov.

„Jackpot s bonusom v hodnote 2 731 527,52 eura padol v I. ťahu hry LOTO. Získal ho hráč, ktorý uzatvoril stávku cez SMS,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.

Ako ďalej dodal, hráč do hry vložil 7,35 eura. „Hráč si zvolil SMS stávku s textom LOTO B, čiže uzatvoril stávku na 10 náhodných tipov – stĺpcov aj s doplnkovou hrou JOKER. Takáto stávka sa zúčastňuje hry o bonusové výherné poradie a zároveň aj prebiehajúcej prémiovej hry. Okrem víťazných čísel v hre LOTO sa podarilo hráčovi chytiť aj posledné číslo z jokerového šesťčíslia,“ vysvetlil hovorca.

Ide o 10. tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre LOTO. „Zároveň je to zatiaľ najvyššia výhra v hre LOTO, aká padla tento rok,“ uviedol Čépe. Dodal, že tohtoročné prvenstvo doteraz patrilo výhre 2 058 556,05 eura. „Takýto jackpot padol 28. apríla v II. ťahu hry LOTO a tiež ho pokorila SMS stávka. Vtedajší víťaz vložil do hry 1,05 eura,“ pripomenul. Stávka podaná cez SMS alebo cez herný portál www.tipos.sk je rovnocenná so stávkou podanou na zberni.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.


  

Kľúčové slová : ,viac

viac

+ Najnovšie správy »

Kľúčové slová